תמ”א 38


icon-machine-2

פרויקטי תמ”א 38 הם מורכבים, סבוכים ויקרים, ועבור רבים מהם נדרש אשראי על מנת לצאת לדרך או כדי להשלים את העבודה. אולם כאשר יזמים וקבלנים, גם המנוסים שבהם, פונים ישירות לבנקים, הם לרוב מגלים שהתנאים המוצעים להם לא אטרקטיביים, בלשון המעטה.

כאן אני נכנס לתמונה.

בנקים הם גופים שמרניים שמעבדים מידע כלכלי ועסקי בצורה מסוימת ומתקשים להתמודד עם מי שאינו מכיר את המערכת הבנקאית מבפנים, את שפתה ואת הנורמות המקובלות בה. אני מצליח להשיג סכומי כסף משמעותיים לקבלני וליזמי תמ”א, במהירות ובתנאים הטובים ביותר, מכמה סיבות מרכזיות.

צברתי ניסיון רב בעבודה בתוך המערכת הבנקאית, כולל בחטיבה העסקית בבנק הפועלים, ובעבודה מול הבנקים כיועץ. יש לי את הידע הנדרש לכתיבת בקשות אשראי שמתקבלות, כי אני יודע מה הבנקים מחפשים בפרויקטים מסוג זה, היכן ניתן ללחוץ אותם ועד כמה אפשר להוריד את הריבית והעמלות ולהעלות את שיעור המימון.

כמו כן, יש לי הכרות אישית מעמיקה עם גורמי מפתח בבנקים, שדלתם תמיד פתוחה עבורי. בין היתר מכיוון שאני לוקח על עצמי רק בקשות אשראי של פרויקטי תמ”א 38 המובלים על ידי קבלנים ויזמים רציניים.

מכיוון שאני בוחר את הפרויקטים שלי בקפידה, בהתאם לאמות המידה של הבנקים, כותב את הבקשות בדיוק באופן בו הבנקאים מעדיפים לקבל אותן, הלקוחות שלי מקבלים יחס אחר. בעזרת כושר המיקוח שלי והניסיון הנרחב שצברתי במו”מ מול הבנקים, אני משיג את התנאים הנוחים ביותר שהבנק יכול להציע, בעמלות, בהיקפי המימון ובשיעורי הריבית.

התוצאה הסופית של עבודה איתי היא אשראי שמאפשר לקבלני וליזמי תמ”א 38 להיכנס לפרוייקט בראש שקט. עם אשראי לעסקים בתנאים מעולים ניתן, להשלים את הפרויקט בזמן הקצר ביותר, ללא דאגות ותקלות ולדעת שיש מאחורי הפרויקט בנק שיודע לתמוך בעת הצורך.