side-area-logo
הלוואות לעסקים – מנוף סיוע לעסקים קטנים

הלוואות לעסקים – מנוף סיוע לעסקים קטנים

Oops

Nothing was found

Perhaps searching, or one of the links below, can help.

Go to homepage

Search in archives

Search on site

הלוואות לעסקים או אשראי עסקי הם דברים שמרבית העסקים זקוקים לו בשלב כזה או אחר של פעילותם – רבים בהתחלה לשם הקמת העסק ורבים אחרים בשלבים שונים של פעילות עסקית יעילה, למשל התרחבות, יציאה ממשבר, רכש וכיוצא באלו. אך בעוד סביבת הריבית במשק הישראלי של השנים האחרונות נמוכה ונוחה מאוד מבחינת תנאי האשראי העסקי והצרכני, הנגישות של עסקים קטנים להלוואות נותרה מורכבת ואף בעייתית במקרים רבים. שילוב יעיל ומוצלח של סביבת אשראי תחרותית וזולה בין ייעוץ וליווי מקצועי להשגת הלוואות אופטימאליות לעסק הוא מה שאנו בחברת שדה יועצים מציעים לכם!

חלק מהקונפליקט או האבסורד בשוק המתפתח והחשוב של הלוואות לעסקים קטנים הוא שמצד אחד הגישה להון הופכת לקלה ונגישה יותר בשנים האחרונות, אך לא כל בעלי העסקים מודעים לתהליכים המתרחשים בשוק או שאינם יודעים כיצד לגשת לתהליכי מימון וקבלת הלוואות באופן היעיל ביותר ועל בסיס האפשרויות הנכונות. במאמר הבא נסביר נקודה זו לעומק ועד כמה היא מהותית מבחינת סיוע לעסק הקטן והצומח.

לקחת הלוואה מהמלווה הנכון – לא עניין של מה בכך

בעוד שבעלי עסקים רבים מודעים לצורך הדינמי והמשמעותי של קבלת הלוואות וחלק לא מבוטל מאותם יזמים ואנשי עסקים גם מבינים שכיום קל יותר לקבל אשראי עסקי, בפועל במקרים רבים מאוד אותם עסקים לוקחים הלוואות מהמלווים הלא נכונים. הכוונה היא למשל ליזמים ועסקים הלוקחים הלוואות ממשפחה או חברים, מקבלים הלוואות על בסיס חסכונות פנסיוניים וכדומה. אלו, בלשון המעטה, לא מקורות מימון אידיאליים ברוב מכריע של המקרים, בטח לא במקרה של סיכון כספי הפנסיה או החיסכון שלכם בשביל הלוואה לעסק.

כך שמעבר להבנה שהעסק שלכם צריך הלוואה ומעבר להבנה (החשובה והמומלצת לטעמנו!) שליווי מקצועי בתחום יכול לסייע לכם ואף להוזיל את ההלוואה, עליכם להבין – בעזרתנו כמובן – ממי לקחת הלוואה. חלופה לפתרונות המימון הזמינים אך הלא אידיאליים שסקרנו להלן, נמצאת בבנקים המסחריים, במקורות מימון חוץ בנקאיים, בקרנות מימון פילנתרופיות ובתכניות הלוואות ממשלתיות למשל.

כמו כן, בשנים האחרונות ניתן לחזות בעלייה בתחומי אשראי חדשים, למשל פלטפורמות הלוואות עמיתים (P2P) גלובליות, מימון המונים וכן הלאה. אך השורה התחתונה היא כזו שהבנקים המסחריים ותכניות מימון ממשלתיות הן עדיין אפיקי ההלוואות העיקריים והחשובים ביותר למגזר העסקי. מומחיות בכל אפיקי ההלוואות הזמינים והיכרות מעמיקה עם המגזר הבנקאי יכולה ללא ספק להשיג לכם הלוואות שאחרת לא היו נגישות לכם וכמובן שבתנאים משופרים ומותאמים אישית לצרכים העסקיים והאישיים שלכם.

תנאים טובים ומשתלמים מחכים לכם בבנקים

למרות עלייתן היחסית של פלטפורמות הלוואות אלטרנטיביות וחדשניות והתפתחותו של השוק החוץ בנקאי בישראל, הבנקים המסחריים עדיין מהווים כאמור את אפיק המימון העיקרי של עסקים, כאשר כיום הבנקים מציעים ברוב המקרים תנאים אטרקטיביים וזולים יותר – עקב הריבית הנמוכה, היקפי ההון במערכת, התחרות הגוברת והגישה של הבנקים למידע עסקי רלוונטי. אם בעבר הבנקים המסחריים דחו בקשות הלוואות לעסקים קטנים והעדיפו להתרכז בתאגידים ובעסקים גדולים, אז כיום התחרות והרגולציה גורמות לרבים מהבנקים לחזר במרץ אחרי העסקים הקטנים והבינוניים.

הלוואות לעסקים דרך הבנקים מחייבות רצינות ודבקות בתהליך מסודר, הכולל למשל ניתוח עסקי יעיל ופרטני, תכנית עסקית ועמידה בתנאי סף שונים ומורכבים. אך “עלות הכסף” והתחרות במערכת הבנקאית בהחלט מאפשרים להשיג הזדמנויות מימון אטרקטיביות. אנחנו בשדה יועצים מכירים לעומק ולרוחב את המערכת הבנקאית, לצד האפשרויות האחרות של הלוואות לעסקים, אנו יודעים לבנות עבורכם ואיתכם תכנית מתאימה וישימה ולאתר את ההלוואות המשתלמות והמתאימות ביותר. התקשרו היום לפרטים נוספים ופגישת ייעוץ ראשונה ללא תשלום או התחייבות – 0545-300-381.

הלוואות לעסקים

admin